Inloopochtend kleutergroepen voor belangstellenden in onze school

Inloopochtend kleutergroepen voor belangstellenden in onze school

Op 18 december is er op De Biezen een inloopochtend in de kleutergroepen. Deze ochtend is bestemd voor ouders die op zoek zijn naar een school voor hun kind(eren). U kunt vrijblijvend (samen) met uw kind(eren) een kijkje komen nemen bij de kleutergroepen. U kunt de sfeer van onze school proeven en gelijk zien hoe wij spelen en werken met de kinderen.
Komt u ook?

Schikt 18 december niet of wilt u een uitgebreide rondleiding en een kennismakinggesprek met onze schoolleider Frouke Jansma of onze internbegeleidster Wieneke Otter, neem dan even cotact met ons op, dan maken we graag een afspraak. 

Op 18 april staat ook een inloopmoment gepland bij de kleutergroepen.